Product was successfully added to your shopping cart.

EAA Renew, 315g, 30 porcií, Pomaranč

Príchuť: Pomaranč

SKU: 5060763891197-p

Esenciálne aminokyseliny Doriana Yatesa obsahujú všetky aminokyseliny, ktoré telo potrebuje, ale nedokáže si ich samo vyrobiť. Existuje deväť rôznych esenciálnych aminokyselín: histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán a valín, ktoré sa musia získavať prostredníctvom stravy. Tieto rýchlo sa vstrebávajúce aminokyseliny sú vegánske a obsahujú nulový cukor, čo z nich robí dokonalého spoločníka pri cvičení.

Dostupnosť: Skladom

29,00 €

Detaily

Pripomeňme si základné poznatky, svalové tkanivo pozostáva z bielkovín, bielkoviny sú tvorené stavebnými blokmi nazývanými aminokyseliny a niektoré z týchto aminokyselín sú nevyhnutné, pretože naše telo si ich nedokáže samo vyrobiť, čo znamená, že je „nevyhnutné“ ich konzumovať. Potrebné je konštatovať, že esenciálne aminokyseliny (EAA) nie sú nevyhnutné iba pre svalové tkanivo, ale sú rozhodujúce aj pre celý rad ďalších procesov v tele. Dôležitosť EAA je taká, že bielkovina sa považuje za „úplnú“, iba ak obsahuje všetky EAA.

Existuje 9 EAA vrátane histidínu, izoleucínu, leucínu, lyzínu, metionínu, fenylalanínu, treonínu, tryptofánu a valínu, z ktorých 3 sú najznámejšie, ktoré sú základ v BCAA, konkrétne sa jedná o leucíne, izoleucíne a valíne. Hlboký vplyv má BCAA na prírastok a anabolizmus svalov, najmä leucín, pričom ich zahrnutie do doplnkového režimu môže zvýšiť chudú hmotu, minimalizovať katabolizmus, optimalizovať energiu a ďalšie. Ovplyvňujú však EAA množstvo telesných funkcií vrátane orgánov, žliaz, šliach a tepien, ktoré tiež zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri regenerovaní tkanív, svalov, kostí, ale aj pokožky a vlasov. EAA sa tiež podieľajú na neurotransmisii, ako aj na odstraňovaní odpadových usadenín produkovaných počas metabolických procesov.

Zloženie

Esenciálne aminokyseliny, kyselina (kyselina citrónová), tekuté činidlo (oxid kremičitý). Príchuť, sladidlo (sukralóza), farbivá (červená repa, beta karotén, meďný chlorofyl).

Ako a kedy používať

Zmiešajte 1 vrecúško (približne 10,5 g) v 500 ml vody a skonzumujte ho počas alebo po cvičení.

Produkt je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s potravinami ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada stravy. Odporúčaná konzumácia je 1-3 porcie denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

IngredientTypical Values per Serving
EEA6000mg
Amino Acid ProfileTypical Values per 100 gTypical Values per 10.5 g Serving
L-Leucine (g)33.342.00
L-Valine (g)14.660.88
L-Lysine HCl (g)14.660.88
L-Phenylalanine (g)12.000.72
L-Threonine (g)10.000.60
L-Histidine (g)4.660.28
L_Methionine (g)3.340.20
L-Tryptophan (g)1.340.08