Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Glutamín Recovery 300g, 67 dávok

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5949106122382

Glutamín uchováva bielkoviny vo vašom tele a bojuje proti svalovej únave.

Glutamín ​​obsahuje beta-glukán na posilnenie imunitného systému a prirodzenú obranyschopnosť tela.

Zlepšuje zotavenie po tréningu vďaka obnoveniu hladiny glutamínu v tele.

Dostupnosť: Skladom

15,00 €

Detaily

Glutamín slúži na doplnenie najdôležitejších aminokyselín v tele po tréningu, vďaka čomu sa zlepší regenerácia svalového tkaniva. Posilnený imunitný systém je tiež dôležitý pre rýchlejšie zotavenie. V kombinácii s beta-glukánom zlepšuje L-glutamín obranný systém tela a posilňuje bunky, podporuje tkanivá a orgány, ktoré sa podieľajú na ochrane tela. Konečný výsledok je jednoduchý: trénujte s vyššou intenzitou. Rýchlejšie a lepšie zotavenie - jedine ak je glutamín súčasťou vašej výživy.

Kľúčové výhody

  • 4500 mg L-glutamínu na rýchlejšiu regeneráciu tkanív.
  • 45 mg beta-glukánu pre posilnený imunitný systém.

L-glutamín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v potravinách a produkuje ju telo. Ale produkuje sa malé množstvo glutamínu, ktoré sa rýchlo spotrebuje už pri menšom fyzickom cvičení. Je dokázané, že L-glutamín pomáha pri regenerácii svalov po cvičení a dokonca zmierňuje bolesti, ktoré by sa mohli vyskytnúť po intenzívnom tréningu. L-glutamín sa používa ako zdroj energie pre imunitné bunky, ako sú biele krvinky. Tak isto chráni imunitný systém.

Beta-glukán je rozpustný typ vlákniny, ktorú je možné čiastočne rozpustiť v tekutinách. Beta-glukán zvyšuje imunitný systém a činnosť srdca zvyšovaním chemických látok, ktoré zabraňujú infekciám a znižujú hladiny cholesterolu a triglyceridov. Beta-glukán tiež a funguje ako regulátor cukru v krvi.

Ako používať

Zmiešajte 1 odmerku (~ 4,5 g) prášku s 250 ml studenej vody.

Kedy používať

Vypite 1 dávku hneď po tréningu.

Glutamín je ideálny po cvičení aj na dni odpočinku, aby sa urýchlil proces obnovy.

  • Hmotnosť: 300g
  • Dávka: scoop (~4,5g)
  • Počet dávok v balení: ~66
  • Práchute: bez príchute a pridaného curku.

Varovanie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, keď ste alergický na ktorúkoľvek z doplnkových látok. Výživové doplnky by nemali byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nepoužívajte v tehotenstve a počas dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

ObsahNa 100 gNa dávku (~4.5 g)
L-glutamín (Voľná ​​forma aminokyseliny)99 g4500 mg
Beta-glukán1000 mg45 mg
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Na regeneráciu myslí každý športovec, hlavne ak mu ide o úsilie a využitie potenciálu. Čím častejšie môžete odcvičiť svalovú skupinu s plnou silou, tým rýchlejšie môžete znovu nútiť svaly, aby sa znovu prispôsobili čerstvým podnetom. Limitujúcim faktorom je glutamín; nemôžete trénovať s intenzitou bez doplnenia najhojnejšej aminokyseliny v tele. Naša snaha bola urobiť jednoduchým a pohotovým produktu - Glutamín v kombinácii s malým množstvom Beta-Glukánu na posilnenie imunitného systému bez pridania arómy. Ak trénujete tvrdo, potom by mala byť povinná 1 porcia ihneď po tréningu - a žiadne výhovorky.

Podobné produkty