Product was successfully added to your shopping cart.
-7%
Novinka!

HIT BCAA 10:1:1 400g, 20 dávok, Ananás

Príchuť: Ananás

SKU: bcaa-ananas

HIT BCAA 10:1:1 obsahuje neuveriteľných 12 gramov aminokyselín na jednu dávku, ktoré sú navrhnuté tak, aby minimalizovali odbúravanie svalov počas tréningu a zmenšili čas potrebný na zotavenie medzi sériami.

Vďaka citrulín malátu a beta-alanínu zlepšuje vytrvalosť a intenzitu, čo umožní zvýšiť počet opakovaní pri každom cviku.

BCAA 10: 1: 1 zabráni vyčerpaniu nadbytočných aminokyselín počas tréningu a zabráni katabolizmus počas tréningu.

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 30,00 €

Akciová cena 27,90 €

Detaily

HIT BCAA 10:1:1 obsahuje neuveriteľných 12 gramov aminokyselín na jednu dávku, ktoré sú navrhnuté tak, aby minimalizovali odbúravanie svalov počas tréningu a zmenšili čas potrebný na zotavenie medzi sériami. Použité prísady zabránia katabolizmu. Vďaka citrulín malátu a beta-alanínu zlepšuje vytrvalosť a intenzitu, čo umožní zvýšiť počet opakovaní pri každom cviku. V každom prípade vďaka BCAA napumpujete svaly, pridá vám výbušnosť a silnejšie kontrakcie, až do posledného opakovania. Okrem toho 10 gramov L-leucínu vám dodá energiu a zabrániť nadmernému odbúravaniu tejto dôležitej aminokyseliny.

HIT BCAA sa odporúča pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov, ktorí vedia, že tvrdý tréning sa vypláca.

Kľúčové výhody

  • 12000 mg BCAA na lepší rast svalov a účinnosť cvičenia,
  • 3000 mg citrulín malátu pre výbušnosť, napumpovanie a lepší výkon,
  • 2000 mg beta-alanínu na vytrvalosť,
  • Bez kofeínu a cukru

Aminokyseliny v pomere 10: 1: 1 sú skupina ôsmich aminokyselín, ktoré majú prirodzene vysoké koncentrácie v ľudskom tele. Medzi kľúčové výhody patrí zvýšený rast svalov, rýchlejšie zotavenie počas ale aj po tréningu, optimalizovaný prietok krvi a hydratácia buniek.

L-Leucine je esenciálna aminokyselina, ktorá sa zvyčajne nachádza v určitých potravinách, ako sú vajcia, ryby a kuracie mäso.. L-leucín hrá kľúčovú úlohu v syntéze bielkovín a zvyšuje regeneráciu medzi sériami. Tiež zvyšuje produkciu rastového hormónu a zároveň pomáha zvyšovať úroveň fyzickej vytrvalosti.

L-izoleucín je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako spúšťač syntézy bielkovín. Môže podporiť anabolické procesy v tele a pomôcť pri vývoji špecifických hormónov, ako je rastový hormón alebo testosterón.

L-valín je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako energia pre bunky. Nedostatok L-valínu vo vašej strave vedie k nedostatku rastu svalového tkaniva aj po tréningu.

Citrulín malátje neesenciálna aminokyselina. V bežnej strave je zvyčajne vzácna, aj keď hrá veľmi dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Citrulín malát rozhodujúcim spôsobom prispieva k optimalizácii prietoku krvi, ktorý ovplyvňuje výkon väčšiny telesných funkcií. Po požití ho vaše telo premení na L-arginín a potom na oxid dusnatý. Oxid dusnatý je jednou zo zlúčenín, ktorá pri cvičení rozširuje cievy vďaka čomu zlepšuje prietok krvi. Zlepšený prietok krvi zabezpečí, že sa do svalov dostáva viac kyslíka a potrebných živín.

Beta-alanín je beta-aminokyselina, ktorú nájdeme vo vitamíne B5.. Beta-alanín významne zvyšuje svalový karnozín. Vyššou hladinou karnozínu je svalové tkanivo chránené pred oxidáciou. Beta-alanín teda zvyšuje výkonnosť tým, že predlžuje svalovú vytrvalosť.

L-tyrozín je aminokyselina, ktorá znižuje hladinu stresu, takže sa môžete sústrediť na svoju tréningovú rutinu. L-tyrozín zvýši vašu hladinu dopamínu a adrenalínu, takže budete pri cvičení odhodlanejší sústrediť sa a dodržiavať stravu.

Kyselina citrónová pôsobí ako prírodný antioxidant, chráni telo pred poškodením buniek a predlžuje životnosť zdravých buniek. Kyselina citrónová je dobrá ako prevencia proti rakovine a pomáha udržiavať zdravé srdce.

Ako používať

Zmiešajte 2 odmerky (20 g) s 500 - 600 ml vody.

Kedy používať

Po prvý krát vypiť 1 dávku (20g) pred alebo po cvičení.

  • Hmotnosť: 400g
  • Dávka: 2 odmerky (20g)
  • Počet dávok: 20
  • Príchute: pomaranč, broskyňa, mango, jahoda, ananás.

Varovanie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívať pri osobách mladších ako 18 rokov. Pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom, ak ste mali alebo máte v rodine ochorenie srdca, štítnej žľazy, ochorenie pečene, obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresia alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, záchvaty. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (MAOI), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľnopredajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte, v tehotenstve alebo počas dojčenia. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada stravy. Beta-alanín môže u niektorých jedincov spôsobiť neškodný, dočasný pocit mravčenia na koži. Produkt nekonzumujte s alkoholom.

ObsahNa 100g výrobkuNa 20g dávkyRI% (na dávku)
Energia1020 kj / 240 kcal204 kj / 48 kcal2%
Tuk0 g 0 g0%
Z toho nasýtené0 g 0 g0%
Sacharidy0 g0 g0%
z toho cukry0 g0 g0%
Bielkoviny60 g12 g24%
Soľ0 g0 g0%
BCAAs 10:1:160 g12000 mgN/A
L-Leucine50 g10000 mgN/A
L-Isoleucine5 g1000 mgN/A
L-Valine5 g1000 mgN/A
L-Citrulline DL-Malate (2:1)15 g3000 mgN/A
L-Citrulline 10.25 g2050 mgN/A
Beta-Alanine10 g2000 mgN/A
L-Tyrosine5 g1000 mgN/A
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Môj produkt HIT BCAA 10: 1: 1 nemá konkurenciu v rámci množstva aminokyselín - neexistuje žiadny iný produkt, ktorý ponúkal neuveriteľných 12 gramov aminokyselín v jednej dávke pre vaše svaly. Výsledkom je, že ste schopní udržiavať svoju intenzitu až do posledného opakovania. Snažil som sa vylepšiť produkt pre čo najviac výkonu. Pridaním beta-alanínu, citrulín malátu a L-tyrozínu ste schopní udržať svoje maximálne úsilie pri každej sérii a máte dlhodobú adaptáciu svalov.