Product was successfully added to your shopping cart.

Kĺbový výživa Renew, 90 kapsúl

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5060763890336

Kĺbový výživa renew je prémiový kĺbový prípravok na báze metylsulfonylmetánu (MSM) a glukozamínu HCL alebo hydrochloridu glukózamínu, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu štyroch vegetariánskych, bioaktívnych, výskumom podporovaných a ochranných značiek, vrátane 1000 mg vegánskeho glukozamínu HCl, 1000 mg MSM, 400 mg PEA (palmitoyletanolamid) a 15 μg vitamínu D, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých kostí.

Dostupnosť: Skladom

22,90 €

Detaily

Pri výbere spoločného doplnku je dôležité myslieť komplexne. Viete, ako jedna časť tela ovplyvňuje druhú, antagonistické svalové skupiny sú ukážkovým príkladom, biceps nemôžete pracovať bez toho, aby ste mali nejaký vplyv na triceps. Zvážte, ako kĺbový doplnok ovplyvňuje nielen kĺbové spojivové tkanivo (väzy a šľachy), ale aj samotnú kosť. Nemôžete mobilizovať kĺb bez pôsobenia na sval tlačením alebo ťahaním.

Kĺbový výživa renew odborne vyberá zložky, ktoré synergicky a kumulatívne prospievajú kĺbom od spojivového tkaniva až po samotné kosti. Môžete mať najsilnejšie väzy a šľachy, ale ak vyvíjajú silu na slabé kosti, potom sa môžete zraniť.

Z tohto dôvodu sa do nášho spoločného prípravku pridáva vitamín D, ktorý je neoddeliteľnou zložkou, ktorá až príliš často chýba v iných doplnkoch na kĺby. Glukozamín HCl má 99% čistotu, vďaka čomu je koncentrovanejší a účinnejší v porovnaní s glukózamínsulfátom. Glukozamín HCl v klinických štúdiách preukázal na zlepšenie zdravia kĺbov. Existuje veľa zdrojov, ktoré tvrdia, že glukózamín môže byť schopný spomaliť odbúravanie kĺbov aj u športovcov.

Zloženie

MSM (metylsulfonylmetán), glukózamín HCl (vegánsky bez alergénov), objemové látky (fosforečnan vápenatý; mikrokryštalická celulóza), palmitoyletanolamid (PEA), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), tekutá prísada (oxid kremičitý), vitamín D (ako cholekalciferol) .

Ako a kedy používať

Užívajte 3 tablety denne s jedlom a vodou.

Tento výrobok je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada. Odporúčaná konzumácia je 1 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

 Ingredients

Per Tablet

Per Serving

NRV per Serving (%)

MSM (Methylsulfonylmethane)

334mg

1000mg

-

Glucosamine HCl (Vegan no allergens)

334mg

1000mg

-

Palmitoylethanolamide (PEA)

133.33mg

400mg