Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Kreatín 316g, 40 dávok, Jahoda

Príchuť: Jahoda

SKU: kreatin-jahoda

Kreatín je kombinácia 3 gramov kreatínu monohydrátu a 3 gramov trikreatínmalátu, ktoré výrazne zvyšujú tréningový výkon a celkovú silu.

Kreatín je obohatený o jemné množstvo beta-alanínu a taurínu. Zvyšuje svalové kontrakcie a zlepšuje metabolizmus buniek a bojuje proti únave počas vašich najťažších sérií.

Jedná sa o najefektívnejší a vstrebateľný kreatínu na trhu - nie je potrebná žiadna počiatočná fáza.

Dostupnosť: Skladom

13,00 €

Detaily

Kreatín je jedinečná kombinácia 3 gramov monohydrátu kreatínu, 3 gramov tri-kreatínmalátu a beta-alanínu, ktoré pri tréningu zvýšia vašu silu, zvýšia svalové kontrakcie a zvýšia fyzickú vytrvalosť. Táto dominantná kombinácia maximalizuje koncentráciu kreatínu v pracujúcich svaloch, energicky viaže viac živín do vašich buniek a zvyšuje syntézu bielkovín. Kreatín je doplnený taurínom na zvýšenie svalových kontrakcií a komplexom vitamínu B na zvýšenie vašej energetickej hladiny. Je vedecky dokázané, že minimálne 3 g kreatínu denne zvyšujú fyzický výkon v sériách pri krátkodobom cvičení s vysokou intenzitou, ako sú posilňovanie a intervalové kardio.

Klúčové váhody

  • 6000 mg kreatínu pre viac sily čo pomôže pri budovanií svalov.
  • 1000 mg beta-alanínu na zvýšenie svalovej vytrvalosti.
  • 500 mg taurínu pre zlepšenie prietoku krvi poskytujúce väčšie svalové pumpy a hydratáciu buniek

Kreatín monohydrát používa a skúma už desaťročia. Je efektívny na krátkodobý aj dlhodobý rast svalov. Kreatín umožňuje svalom produkovať energiu pri zdvíhaní ťažkých predmetov alebo pri vysokej intenzite cvičenia. Kreatín je dôležitý pri koncetrácií na každý jeden sval. Pomáha tiež pri regenerácii a raste svalového tkaniva. Štúdie dokázali, že znižuje odbúravanie bielkovín, čo znamená, že viac bielkovín sa môže použiť na regeneráciu svalového tkaniva po fyzickom cvičení. Kreatín vás prinúti zvýšiť počet opakovaní v každom tréningu, čo je kľúčový faktor pre dlhodobý rast svalov. Kreatín tiež zvyšuje hydratáciu buniek pre väčšie pumpovanie, vďaka čomu môžu byť vaše svaly plnšie.

Tri-kreatín malát zvyšuje vašu vytrvalosť, čo znamená viac tréningu a kratší čas na zotavenie. Transformuje každý váš tréning efektívnejším spôsobom na budovanie svalového tkaniva a stratu nadbytočných kilogramov. Je to najviac vstrebateľná forma kreatínu, vďaka čomu je kreatín jedným z rýchlo sa vstrebávajúcich prípravkov na svete a nie je potrebná žiadna počiatočná fáza.

Beta-alanín je beta-aminokyselina, ktorú nájdeme vo vitamíne B5. Ukázalo sa, že beta-alanín významne zvyšuje svalový karnozín. Vývojom vyššej hladiny karnozínu je svalové tkanivo chránené pred oxidáciou. Beta-alanín teda zvyšuje výkonnosť tým, že predlžuje svalovú vytrvalosť.

Taurín má schopnosť zvyšovať prietok krvi v tele. Taurín sa tiež používa ako antioxidant v tele, aby sa zachovala svalová hmota počas tréningov s vysokou intenzitou. Vďaka čomu sa dá použiť ako protizápalový prostriedok.

D-pantotenát vápenatý zvyšuje prirodzený metabolizmus ľudského tela a podporuje spracovanie a spaľovanie sacharidov, bielkovín a mastných kyselín. Tento typ vitamínu sa tiež používa pri syntéze rôznych látok, ako je cholesterol, lipidy a hemoglobín.

Komplex vitamínu B (vitamín B-1, B-2, B-3, B-5, B-6 a vitamín B-12) sa používajú ako urýchľovač pri premene živín na energiu.

Vitamín B1, tiež známy ako tiamín, podporuje tvorbu energie zo sacharidov a tukov, pomáha telu pri vývoji čistej svalovej hmoty a nevytvára tukovú rezervu.

Vitamín B2 pomáha pri vstrebávaní bielkovín a ďalej bráni ich vylučovaniu z tela. Pomáha pri vytváraní a udržiavaní prísunu energie. Táto energia sa vytvára z tukov.

Vitamín B3 alebo niacín je vitamín, ktorý pomáha pri transformácii a asimilácii potravy, živín a ďalších aminokyselín na energiu pre vaše telo. Zvýšenie energie vám môže pomôcť prekonať vaše limity a umožní vám dať do tréningu všetko, čo máte. Vitamín B3 tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu, podporuje činnosť mozgu a pokožky a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

Vitamín B5 alebo kyselina pantoténová je veľmi dôležitý pre každodenný život. Má schopnosť vytvárať nové krvinky a zároveň transformovať jedlo na energiu. Vitamín B5 transformáciou potravy na energiu zabraňuje telu ukladať si ďalšie živiny ako tuk a zlepšovať tak metabolizmus. Vytváraním nových krviniek podporuje tok kyslíka v tele a zvyšuje tak vašu celkovú fyzickú výdrž.

Vitamín B6 je pre ľudské telo povinný, aby fungovalo správne, pretože pomáha pri spracovaní cukrov, tukov a bielkovín, čo je veľmi dôležité pri budovaní svalovej hmoty. Vitamín B6 tiež telu pomáha pri vývoji mozgu, nervov a pokožky.

Vitamín B12 sa považuje za základný vitamín, pretože pomáha bojovať proti strate pamäti, spomaľuje starnutie a zlepšuje náladu zvýšením energie, koncentrácie a celkových duševných funkcií. Ukázalo sa, že vitamín B12 pomáha imunitnému systému znižovaním rizika upchatia tepien.

Ako používať

Zmiešajte 1 plnú odmerku (1 porciu) s 250 ml studenej vody.

Kedy používať

Pred tréningom: vypite jednu dávku.

  • Hmotnosť: 316g
  • Dávka: 1 plná odmerka (8g)
  • Dávka v balení: 39
  • Príchute: jahoda, čerešňa, broskyňa.

Varovanie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívať u osôb mladších ako 18 rokov. Pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom, ak máte alebo ste mali v rodine srdcové choroby, ochorenie štítnej žľazy, ochorenie pečene, ochorenie obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresiu alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, porucha záchvatov. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (IMAO), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľnopredajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte v tehotenstve a počas dojčenia. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Beta-alanín môže u niektorých jedincov spôsobiť neškodný, dočasný pocit mravčenia na pokožke. Produkt nekonzumujte s alkoholom.

ObsahNa 100g produktuNa 8G dávkyNRV%(na dávku)
Vitamín B113,75 mg 1,1 mg100%
Vitamín B217,5 mg 1,4 mg100%
Vitamín B3200 mg 16 mg100%
Vitamín B568,7 mg5,5 mg91%
Vitamín B614 mg1,1 mg78%
Biotín0,6 mg50 µg100%
Kyselina listová2,5 mg0,2 mg100%
Vitamín B1231 µg2,5 µg100%
Kreatín monohydrát37,5 g3000 mgN/A
z toho kreatín32,9 g2640 mgN/A
Tri-kreatín malát37,1 g2968 mgN/A
z toho kreatín27,8 g2224 mgN/A
Beta-alanín12,5 g1000 mgN/A
Taurín6,25 g500 mgN/A
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Naším cieľom bolo vyvinúť najstrebateľnejšiu formu kreatínu, ktorá sa kedy v športovej výžive vytvorila, ktorá maximalizuje silu a zlepšuje celkový výkon. Dosiahli sme to pridaním jemnej dávky beta-alanínu spolu s taurínom a základnými vitamínmi, ktoré pomáhajú znižovať únavu a dopĺňajú silné účinky kreatínu.