Product was successfully added to your shopping cart.

Kreatín komplex Renew 391gm, 60 porcií, mango

Príchuť: Mango

SKU: 5060763891432-m

Dostupné typy kreatínu sú rozsiahle, rôzne formy v skutočnosti neponúkajú viac výhod ako staromódny kreatín monohydrát, ale výhody sa medzi jednotlivými dávkami mierne líšia a sú synergické. Náš kreatín obsahuje - Kre-Alkalyn (pufrovaný kreatín), kreatín citrát, kreatín etylester (CEE), glykozylovaný kreatín, kreatín hydrochlorid, kreatín horečnatý chelát, kreatín malát, di-kreatín malát, trikreatín malát, Kreatín nitrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, a v neposlednom rade kreatín monohydrát.

Dostupnosť: Skladom

29,00 €

Detaily

Kreatín Doriana Yatesa berie do úvahy kumulatívny prínos každej formy kreatínu. Preto sme vybrali 4 typy kreatínu, ktoré dohromady poskytujú maximálny účinok. Náš jedinečný multi-formový kreatínový vzorec tvorený 3 000 mg monohydrátu kreatínu, 1 000 mg kreatínhydrochloridu, 1 000 mg etylesteru kreatínu a 500 mg tri-kreatínmalátu. Kreatín monohydrát je v zásade kreatín s molekulou vody (odtiaľ „mono“), je to zlatý štandard doplnkov a kreatínu.

Kreatín hydrochlorid je kreatín viazaný na kyselinu chlorovodíkovú, ktorá pomáha zlepšovať absorpciu. Kreatín-etylester (CEE) má pridanú etylovú skupinu, ktorá opäť umožňuje lepšiu absorpciu. A nakoniec, Tri-Kreatín Malát je ako Di-Kreatín Malát iba s 3 molekulami kreatínu, skôr ako, uhádli ste, s 2 molekulami kreatínu, ktoré sú naviazané na 1 molekulu kyseliny jablčnej, čo je vlastnosť, ktorá ho robí rozpustnejším, a tým pomáha absorpcii.

Výsledkom tejto šikovnej kombinácie je lepšia absorpcia, lepšie výsledky, lepšia nákladová efektívnosť a doplnok kreatínu, ktorý dodáva kumulatívny úžitok zakaždým, keď ju užijete.

Zloženie

Kreatín monohydrát (3 000 mg), citrát trisodný, kreatín hydrochlorid (HCl) (1 000 mg), trikreatín citrát, kyselina (kyselina citrónová), kreatín etylester (1000 mg), tri-kreatín malát (500 mg), sladidlo (sukralóza), aróma, farbivo.

Ako a kedy používať

Rozmiešajte 1 vrecúško (približne 6500 mg) v 250 ml vody a ihneď po cvičení užite.

Tento výrobok je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada. Odporúčaná konzumácia je 1 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

Creatine Monohydrate3000 mg
Creatine Hydrochloride (HCl)1000 mg
Creatine Ethyl Ester1000 mg
Tri-Creatine Malate500 mg