Product was successfully added to your shopping cart.
-10%
Novinka!

L-karnitín 25ml, Broskyňa

Príchuť: Broskyňa

SKU: Carnitine-broskyna

Silná dávka 3 000 mg L-karnitínu a L-tartrátu je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť úsilie pri chudnutí a prírastok čistej svalovej hmoty. Obohatené o chróm a základné vitamíny.

Spaľovač tukov 3 000 mg L-karnitínu.

Prírodný posilňovač energie z vitamínu B5.

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 32,00 €

Akciová cena 28,90 €

Detaily

L-karnitín 25ml

Silná dávka 3 000 mg L-karnitínu a L-tartrátu je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť úsilie pri chudnutí a prírastok čistej svalovej hmoty. Obohatené o chróm a základné vitamíny.

Kúčové výhody

  • Spaľovač tukov 3 000 mg L-karnitínu.
  • Prírodný posilňovač energie z vitamínu B5.
  • Obohatený chrómom
L-karnitín 25ml Výhody a zloženie

L-karnitínu má schopnosť zvyšovať produkciu energie ktorú ľudské tele čerpá z tukových zásob, vďaka tomu sa jedná o silný spaľovač tukov. L-karnitín vo vnútri buniek tela pomáha transportovať mastné kyseliny do mitochondrií, kde sa dajú spaľujú na energiu. Okrem tejto metabolickej vlastnosti sa preukázalo, že L-karnitín zlepšuje neurologické funkcie mozgu a uľahčuje svalovú koordináciu. Pretože L-karnitín pomáha zvyšovať mitochondriálne funkcie, hrá dôležitú úlohu v boji tela proti chorobám a pri starnutí. L-Tartrate je účinnejší druh karnitínu. Bojuje proti bolesti svalov a pomáha pri regenerácii tkanív počas a po fyzickom tréningu. Tak isto podporuje spaľovanie tukov a dodáva energiu.

Príchute L-karnitín 25ml

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém. Pomáha tiež efektívnejšie fungovať bielym krvinkám a posilňuje obranný systém pokožky. Vitamín C podporuje prirodzenú produkciu L-karnitínu vo vašom tele a ďalej zvyšuje vaše úsilie pri odbúravaní tukov. Môže tiež znížiť rizikové faktory srdcových chorôb, vysokého cholesterolu a krvných triglyceridov.

Vitamín B5 alebo kyselina pantoténová sa prirodzene nachádzajú vo väčšine potravín. Vitamín B5 pomáha pri premene potravy na glukózu. Jedná sa o druh cukru, ktorý tele využíva na energiu. Okrem toho vitamín B5 pomáha telu odbúravať tuky a sacharidy, takže podporuje chudnutie.

Vitamín B6 je dôležitý vitamín, ktorý pomáha pri spracovaní cukrov, tukov a bielkovín. Pomáha vášmu telu spáliť ešte viac tukov lebo vďaka nemu sa cukry spotrebujú skôr ako ich tele uloží vo forme tukov. Vitamín B6 tiež umožní oveľa rýchlejšiu syntézu bielkovín a podporí budovanie čistej svalovej hmoty.

Chróm je druh minerálu, ktorý sa prirodzene nachádza v mnohých potravinách. Môže zvýšiť hladinu cukru v krvi lebo vďaka nemu tele lepšie reaguje na inzulín. Chróm znižuje chuť do jedla, takže chudnutie je ľahšie.

Ako to funguje

Vypite 1 odmerku (1 odmerku ~25ml) denne

Kedy používať

Vypite 1 odmerku 30 minút pred cvičením.

Dávkovanie L-karnitín 25ml

Hmotnosť: 25 ml

Upozornenia: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa používať ak užívate lieky. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Informácie o alergénoch: Vyrobené v závode, ktorý používa mlieko, sóju, vajcia a orechy. Minimálna doba trvanlivosti je uvedená na výrobku. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

ObsahNa 100ml výrobkuNa 25ml dávky
 L-Carnitine L-Tartrate12.37 g3000 mg
Z toho karnitín8.43 g 2100 mg
Vitamín C495 mg 124 mg (155%NRV*)
Vitamín B522.6 mg5.65 mg (64%NRV*)
Vitamín B64.73 mg1.18 g (84%NRV*)
Chróm4.73 mg1,18 mg (84%NRV*)

Podobné produkty