Product was successfully added to your shopping cart.

Magnézium citrát Renew, 90 kapsúl

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5060763890305

Magnézium citrát Renew, je prémiový v každej oblasti, od prísad až po dávkovanie. Nie je dôležité čo jete, ale to čo absorbujete. Hlavne pri magnéziu je to veľmi dôležité.

Dostupnosť: Skladom

13,99 €

Detaily

Citrát horečnatý má porovnateľne vysokú biologickú dostupnosť v porovnaní s inými formami horčíka, čo znamená, že sa ľahšie vstrebáva a využíva v tele. Preukázalo sa, že horčík viazaný na citrát má biologickú dostupnosť okolo 25 - 30%, vyššiu ako oxid horečnatý, chlorid horečnatý a dihydroxid horečnatý, posledný sa primárne používa ako preháňadlo ... to asi nepotrebujete.

Vedecká štúdiá dokazujú, že ak sa horčík dopĺňa, keď sa vyskytujú nedostatky, pôsobí ako sedatívum, znižuje krvný tlak a zlepšuje citlivosť na inzulín, čo sú niektoré z najbežnejších problémov. Keď už hovoríme o bežných problémoch v dnešnej spoločnosti, udržanie zdravej hladiny horčíka môže tiež chrániť pred depresiou a ADHD.

Zloženie

Citrát horečnatý, objemové činidlá (fosforečnan vápenatý; mikrokryštalická celulóza), protispekavé činidlo (stearan horečnatý), tekuté činidlo (oxid kremičitý).

Ako a kedy používať

Užívajte 3 tablety jedenkrát denne s jedlom a vodou.

Tento výrobok je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada. Odporúčaná konzumácia je 1 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

Ingredients

Per tablet

Per Serving

NRV per Serving (%)

Magnesium (as Magnesium Citrate)

125mg

375mg

100