Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Predtréningový stimulant Blood And Guts 380g, 20 dávok, Vodný melón

Príchuť: Vodný melón

SKU: BaG-melon

Kombinácia látok je navrhnutá tak, aby maximalizovala výkonnosť tréningu a optimalizovala mentálni kondíciu.

Jedná sa o spojenie silných zložiek, ako sú citrulín malátu, arginín AKG a beta alanínu pre napumpovanie, výbornú výdrž a fenomenálnu silu.

Obsahuje množstvo stimulantov na zlepšenie mentálneho poznania vďaka čomu ste psychicky pripravení rovnako ako fyzicky pred dokonalým tréningom.

Dostupnosť: Skladom

30,00 €

Detaily

Blood and Guts je predtréngový doplnok výživy, ktorý je zameraný na zvýšenie sústredenia, energie a sily pri fyzickom cvičení a umožní vám prekonať mentálne a fyzické limity.

Hlavným cieľom Blood and Gutsbolo vytvoriť produkt, ktorý stelesňuje slávnu Dorianovu tréningovú filozofiu a výnimočnú pracovnú morálku. Preto revolučný Blood and Guts obsahuje kľúčové zložky, s ktorými má Dorian celoživotné skúsenosti a umožnia najintenzívnejší tréning.

Má schopnosť generovať silné svalové kontrakcie, udržiavať sústredenie a koncentráciu, ako aj optimalizovať fyziologické reakcie tela. Väčšina ľudí ale netrénuje so správnou intenzitou, takže svalový rast nie je po tréningu dostatočne optimalizovaný.

Dorianov Blood and Guts posúva intenzitu vašich tréningov na inú úroveň. Už od prvej dávky sa vaše telo naštartuje. Vaše sústredenie a koncentrácia sa výrazne zlepšia, pretože extrakt zo semien guarany, kofeín, L-tyrozín a extrakt zo zeleného čaju zosilňujú váš mentálny stav. Po zohriatí nastúpi druhá vlna prísad ako sú: Citrulín malát, beta-alanín a arginín AKG ktorých kombinácia zvyšuje prietoku krvi do namáhaných svalov a predĺži vytrvalosť a výbušnosť.

Obsahuje Beta-alanín pre zvýšenie výdrže a vitamín B3 pre viac energie. Po užití už musíte len vykonať tvrdú prácu.

Blood and Guts posunie vašu myseľ a telo na inú úroveň.

Kľúčové výhody

  • 6000 mg citrulín malátu pre výbušnosť a lepší výkon,
  • 5500 mg Beta-alanín pre dlhšiu vytrvalosť svalov,
  • 4000 mg Arginín AKG pre vyššiu silu,
  • 500 mg L-tyrozín na zlepšenie a posilnenie spojenia mysle a svalstva,
  • 350 mg kofeín pre zvýšenie sústredenia,
  • Vitamín B3 a 3 prírodné extrakty pre viac energie a zníženie únavy.

Citrulín malát je neesenciálna aminokyselina. V každodennej strave ľudí je zvyčajne ojedinelá, aj keď zohráva dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Citrulín Malát výrazne prispieva k optimalizácii prietoku krvi, ktorý ovplyvňuje výkon väčšiny telesných funkcií. Po požití ho vaše telo premení na L-arginín a potom na oxid dusnatý. Oxid dusnatý je jednou z látok, ktorá pri cvičení rozširuje cievy, a tým zlepšuje prietok krvi. Lepší prietok krvi zabezpečí, že sa do svalov dostáva viac kyslíka a potrebných živín.

Beta-alanínje beta-aminokyselina, ktorá sa nachádza vo vitamíne B5. Ukázalo sa, že beta-alanín významne zvyšuje svalový karnozín. Prisunum vyššej hladiny karnozínu je svalové tkanivo chránené pred oxidáciou. Beta-alanín zvyšuje výkonnosť tým, že predlžuje svalovú vytrvalosť.

Arginín AKG je zložená aminokyselina, ktorá sa primárne používa na zvýšenie prietoku krvi počas tréningu. Zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele, a tým dopĺňa citrulín malátu, čo vyživuje bunky a rozširuje cievy. Arginín AKG zlepšuje rast a silu svalov.

L-tyrozín je aminokyselina, ktorá je prirodzene produkovaná ľudským telom pri syntéze bielkovín. L-tyrozín je stavebným základom pre neurotransmitery v mozgu a pre spojenie medzi svalmi a mozgom. L-tyrozín je aminokyselina, ktorá znižuje hladinu stresu, takže sa môžete sústrediť na svoju každodennú rutinu. L-tyrozín zvýši vašu hladinu adrenalínu, takže budete pri cvičení dokážete lepšie držať svoju stravu a sústredenie.

Kofeín je stimulant centrálneho nervového systému a najčastejšie sa používa na zvyšovanie energie. Kofeín pôsobí ako stimul pre kognitívne činnosti a procesy, ktorými môže ľudské telo prejsť. Zlepšuje koncentráciu, sústredenie, motorickú koordináciu a celkový reakčný čas. Dokázalo sa, že kofeín zlepšuje atletický výkon pre vytrvalostné športy.

Niacín alebo vitamín B3 je vitamín ktorý pomáha pri transformácii a asimilácii potravy, živín a ďalších aminokyselín na energiu. Zvýšenie energie vám môže pomôcť prekonať vaše limity a umožní vám dať do tréningu čo najviac sily. Vitamín B3 pomáha znižovať hladinu cholesterolu, podporuje činnosť mozgu, pokožky a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

Extrakt z listov zeleného čaju sa získava prirodzene. Pretože obsahuje antioxidanty a živiny, ktoré majú silné účinky na telo, používa sa na zvýšenie bdelosti a zníženie hladiny cholesterolu. Vďaka svojej 55% koncentrácii epigalokatechínu galátu pomáha extrakt z listov zeleného čaju znižovať tvorbu voľných radikálov v tele a chrániť bunky a molekuly pred poškodením. Dokázalo sa že zelený čaj zvyšuje spaľovanie tukov a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Niekoľko štúdií ukázalo, že zelený čaj vedie k zníženiu telesného tuku, najmä v brušnej oblasti (obvod pása a brušný tuk).

Extrakt zo sladkej pomarančovej kôry sa prirodzene používa ako regulátor vysokého krvného tlaku v ľudskom tele, pretože obsahuje veľké množstvo draslíka. Je dokázané, že môže znižovať vysoký cholesterol. Okrem toho obsahuje vysoké množstvo vitamínu C. Vitamínu C je silný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém. Tiež pomáha aby efektívnejšie fungovali biele krvinky.

Extrakt zo semien guarany vyniká ako stimulačný prostriedok, ktorý znižuje únavu. Pretože obsahuje kofeín, ktorý poskytuje energiu a zlepšuje sústredenie. Dokázalo sa, že extrakt zo semien guarany potláča gény, ktoré napomáhajú pri tvorbe tukových buniek. Vďaka antioxidačným vlastnostiam pomáha pri činnostiach vyžadujúcich vysokú úroveň vytrvalosti.

Extrakt z plodov čierneho korenia sa získava prirodzene z čierneho korenia. Zvyšuje prívod krvi do gastrointestinálneho traktu a zvyšuje dodávanie aktívnych živín do celého tela.

Ako používať

V prípade ak idete prvý krát cvičiť: začnite zmiešaním 1 odmerky prášku s 250 ml vody, aby ste posúdili vplyv výrobku.

Ak trénujete pravidelne: zmiešajte 2 odmerky s 250 - 350 ml vody.

Kedy používať

Pred cvičením: účinky sa prejavia do 15 minút.

  • Hmotnosť: 380mg
  • Dávkovanie: 2 odmerky (~19g)
  • Blood and Guts je dostupný v 6 príchutiach: Cola, čučoriedka, hruška-kivi, BubbleGum, jahoda, vodný melón, mochito.

Varovanie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívať pri osobách mladších ako 18 rokov. Pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom, ak ste mali alebo máte v rodine ochorenie srdca, štítnej žľazy, ochorenie pečene, obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresia alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, záchvaty. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (MAOI), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľnopredajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte, v tehotenstve alebo počas dojčenia. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada stravy. Beta-alanín môže u niektorých jedincov spôsobiť neškodný, dočasný pocit mravčenia na koži. Produkt nekonzumujte s alkoholom.

Dávkovanie: 2 odmerky (~19g)
Počet dávok v balení: 20
ObsahNa 100gNa dávku (19)
Vitamin B3250 mg47.6 mg (297%NRV**)
L-Citruline DL-Malate (2:1)31.5 g5985 mg
of whic L-Citruline21.5 g4085mg
A-AKG complex21.1 g4009 mg
L-Arginine14.1 g2679 mg
Calcium Alpha Ketoglutarate7 g1130 mg
Beta-Alanine28.95 g5500 mg
L-Tyrosine2630 mg500 mg
Green tea (Camellia sinesis) leaf extract 30:11320 mg250 mg
Total Polyphenols1254 mg237 mg
Caffeine66 mg13 mg
Sweet orange (Citrus sinesis) - 100% peel extract980 mg186 mg
Caffeine anhydrous1840 mg350 mg
Guarana ( Paullinia cupana) extract210 mg41 mg
Caffeine46 mg9 mg
Black pepper (Piper Nigrum) (25-35:1) extract10 mg1.9 mg
Piperine9 mg1.7 mg
***NRV - Nutričné hodnoty priemerného dospelého človeka
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Nová receptúra Blood & Guts spája všetky ingrediencie potrebné na to, aby ste sa „nakopli“, a pripravili svoje telo psychicky a fyziologicky na intenzívne cvičenie. Každá ingrediencia bola starostlivo vybraná, aby produkt obsahoval iba najsilnejšie možné ingrediencie v správnych dávkach.