Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Predtréningový stimulant #M6Teen 12x60ml, Mochito

Príchuť: Mochito

SKU: m6teen-mochito

#M6teen je rýchla zbraň na získanie dlhotrvajúcej energie.

Donúti vás v nasledujúcom tréningu vydať zo seba maximum.

#M6teen je obohatený o vitamín B komplex a je dokonalou zbraňou pre dokonalý tréning.

Dostupnosť: Skladom

37,00 €

Detaily

Vďaka beta-alanínu, taurínu a kofeínu dosiahne silu a výbušnosť aby ste boli pripravený na vysoko intenzívny tréning.

Skutočná sila

Neúprosná energia

Osviežujúca chuť

#M6Teen vám zaručí rýchly prílev sily a vytrvalosti vďaka dominujúcim dávkam beta-alanínu a taurínu.

Vybavte sa 12 dávkami výbušnej energie.

Dostupné sú štyry príchute 4 a to čučoriedka, broskyňa, čerešňa, mochito.

Kľúčové výhody

  • 5000 mg beta-alanínu pre dlhšiu výdrž,
  • 1000 mg taurínu pre napumpovanie a hydratáciu buniek,
  • 350 mg kofeínu pre lepšie sústredenie

Beta-alanín je beta-aminokyselina, ktorú sa nachádza vo vitamíne B5. Ukázalo sa, že beta-alanín významne zvyšuje svalový karnozín. Prisunum vyššej hladiny karnozínu je svalové tkanivo chránené pred oxidáciou. Beta-alanín zvyšuje výkonnosť tým, že predlžuje svalovú vytrvalosť.

Taurín má schopnosť zvyšovať prietok krvi v tele. Taurín sa tiež v tele používa ako antioxidant, pre zachovanie svalovej hmoty počas tréningov s vysokou intenzitou. Tak isto sa dá použiť ako protizápalový prostriedok.

Caffeine je stimulant centrálneho nervového systému a najbežnejší zdroj energie na svete. Kofeín pôsobí ako stimul pre kognitívne činnosti. Zlepšuje koncentráciu, sústredenie, motorickú koordináciu a celkový reakčný čas. Dokázalo sa, že kofeín zlepšuje atletický výkon pri vytrvalostných športoch.

Vitamín B3 alebo Niacín je vitamín, ktorý pomáha pri transformácii a asimilácii potravy, živín a ďalších aminokyselín na energiu pre vaše telo. Zvýšenie energie vám môže pomôcť prekonať svoje limity a umožní vám dať všetko do tréningu. Vitamín B3 tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu, podporuje činnosť mozgu a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

Vitamín B6 je pre ľudské telo nevyhnutný, aby správne fungovalo, pretože pomáha pri spracovaní cukru, tukov a bielkovín. Z toho dôvodu je veľmi dôležitý pre ľudí, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu. Vitamín B6 telo používa na pomoc pri vývoji mozgu, nervov a pokožky.

Vitamín B12 sa považuje za základný vitamín, pretože pomáha bojovať proti strate pamäti, starnutiu, zvyšuje energiu, koncentráciu a celkové duševná zdravie.

Ako používať

Vypite 1 dávku (60ml) 30 30 minút pred tréningom.

Kedy používať

Pred tréningom: účinnok sa prejaví do 30 minút po užití.

Pred kardiom: bicyklovanie, behanie alebo cvičení vonku.

  • Hmotnosť: 60 ml na dávku (720ml pre balenie)
  • Dávkovanie: 1 dávka (60ml)
  • Dávok v balení: 12
  • Flavours: čučoriedka, broskyňa, čerešňa, mochito

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku. Vysoký obsah kofeínu. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami. Nepoužívať pri osobách mladších ako 18 rokov. Pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom. Ak máte alebo ste v rodinne mali srdcové choroby, ochorenie štítnej žľazy, ochorenie pečene, obličky, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresie alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, záchvaty. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (IMAO), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľnopredajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte v tehotenstve alebo počas dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

ObsahNa 100ml produktuNa 60ml dávkyRI%(na dávku)
Vitamin B64.6 mg2.7 mg197%
Vitamin B1254 µg32 µg1280%

Battle-Blend: Beta-Alanine, taurine, Caffeine, Vitamin B3

10.21 g 6.12 g0%