Product was successfully added to your shopping cart.

Predtréningový stimulant Renew bez kofeínu 380g, 20 porcií, Mätova

Príchuť: Mäta

SKU: 5060763891234-mata

Predtréningovka Doriana Yatesa bez kofeínu a stimulantov je určená pre kohokoľvek, kto cvičí neskoro večer, je citlivý na stimulanty alebo hľadá skvelý tréning bez stimulantov. Obsahujúci pôsobivú zmes prísad vo výskume podporovaných dávkach vrátane 3 400 mg kreatín monohydrátu, 2500 mg betain hydrochloridu, 3 000 mg arginínu AKG, 3000 mg citrulín malátu, 1500 mg glycerolmonostearátu, 188 mg Rhodiola Rosea, vitamíny skupiny B a elektrolyty: Predtréningovka Doriana Yatesa bez stimulantov bola navrhnutá tak, aby vám pomohla vyťažiť z vašich tréningov maximum.

Dostupnosť: Skladom

29,00 €

Detaily

Prečo bez kofeínu

Už vieme, že je dôležité mať k dispozícii doplnok pred tréningom, ktorý neobsahuje stimulanty. Mnoho ľudí má obvyklý vysoký príjem kofeínu prostredníctvom čaju, kávy a povzbudzujúcich nápojov a nepracujú len cez deň, takže čoraz viac ľudí cvičí neskoro v noci. Ak si myslíte, že spánok je obdobím, keď prevažná väčšina svalovej hypertrofie a obnovy CNS prebieha, je logické, že doňho nezasahuje. Medzi známe vedľajšie účinky kofeínu patrí prerušovaný spánku, ktorý so sebou nesie riziko výkonnostných deficitov často spojených so zníženou regeneráciou svalov a CNS.

Denná konzumácia kofeínu spôsobuje zníženie 6-sulfatoxymelatonínu (hlavný metabolit melatonínu, hormónu spánku), čo bude mať nepriaznivý vplyv na nasledujúci spánok, ktorý bude pravdepodobne prerušovaný.

Vlastnosti a výhody

Predtréningovka Doriana Yatesa ponúka množstvo výhod, ktoré by kvalitné a odborne formulované predtréningovky mali, ale neobsahuje stimuláciu kofeínom, ak by ste potrebovali trénovať v noci, alebo večer. Okrem toho ale obsahuje aj iné výhodné zložky, kreatín monohydrát ako hlavný príklad, alebo podmienečne esenciálnu aminokyselinu L-arginín alfa ketoglutarát (Arginín AKG), o ktorej je známe že vyvoláva vazodilatáciu a zlepšujú prekrvenie svalov. Obsahuje tiež citrulín malát, organickú soľ kyseliny jablčnej, ktorá je kľúčovým a etablovaným medziproduktom v cykle výroby kyseliny citrónovej.

Zloženie

Kreatín monohydrát, arginín AKG (2: 1), citrulín malát, betainhydrochlorid, glycerolmonostearát, kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogenuhličitan sodný), citrát sodný, tokové činidlo (oxid kremičitý), citrát draselný, aróma, rhodiola ružová , sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), vitamín B6, piperín, vitamín B12.

Ako a kedy používať

30 minút pred cvičením rozmiešajte 1 vrecúško (približne 19 g) v 200 - 300 ml vody.

Produkt je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s potravinami ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada stravy. Odporúčaná konzumácia je 1 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

Ingredient

Typical values per Serving (mg)

NRV (%)

Creatine Monohydrate

3400

-

Betaine Hydrochloride

2500

-

Piperine

5

-

Glycerol Monostearate

1500

-

Vitamin B12 (as Cyanocobalamin 1%)

2.5μg 

100%

Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl 82.4%)

4.8

300%

Arginine AKG (2:1)

3000

-

Citrulline Malate

3000

-

Rhodiola Rosea

188

-

Sodium (as Trisodium Citrate (24% Na))

300

-

Potassium (as Potassium Citrate (35% K))

200

10%