Product was successfully added to your shopping cart.

Rybí olej Omega 3 Renew 1000mg, 60 kapsúl

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5060763890343

Omega 3 od Doriana poskytujú bohatý zdroj rybích olejov bohatých na EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaénová). EPA a DHA sú esenciálne mastné kyseliny (EFA), ktoré si naše telo nie sú schopné samo syntetizovať, takže sa musia prijímať buď prostredníctvom potravy alebo doplnkov. Každá porcia obsahuje 660mg EPA a 440mg DHA na podporu normálnej funkcie zraku a srdca.

Dostupnosť: Skladom

16,99 €

Detaily

Rybí olej Omega 3 sa vyrába a dodržiava najvyššie štandardy, aby predstavoval náš dosiahol štandard GMP. Ako štandard sa implementuje niekoľko testov s cieľom zabezpečiť integritu výrobkov a okrem toho sa podporuje platnosť a účinnosť surovín.

Zloženie

Omega 3 rybí olej, mäkký gél (želatína (hovädzia), glycerín, čistená voda).

Ako a kedy používať

Užívajte 2 mäkké kapsule raz denne s jedlom a vodou.

Tento výrobok je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada. Odporúčaná konzumácia je 2 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

Ingredient

Per Softgel

Typical Values per Serving

NRV (%) per Serving

Fish Oil EE 33/22

1000mg

2000mg

-

EPA (Eicosapentaenoic Acid)

330mg

660mg

-

DHA (Docosahexaenoic Acid)

220mg

440mg

-