Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Spalovač tukov BlackBombs, 60 kapsúl

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5949106123563

Blackbombs je trojstupňový prístup k chudnutiu a zároveň Dorianov základ na odbúranie tukov. Obsahuje najsilnejšie prísady na spaľovanie tukov, aké kedy boli objavené.

Znižuje chuť do jedla, vďaka čomu môžete dodržiavať svoju stravu bez toho, aby ste cítili potrebu podvádzať.

Obsahuje viacero termogénych látok, ktoré vylučujú mastné kyseliny do krvi a nútia vaše telo neustále ich spaľovať a premieňať na energiu.

Dostupnosť: Skladom

30,00 €

Detaily

Spalovač tukov BlackBombs, 60 kaps

Blackbombs™ je trojstupňový prístup k chudnutiu, ktorý obsahuje najsilnejšie prísady spaľujúce tuky, aké kedy boli objavené. Tieto svetovo preslávené látky nemilosrdne rozkladajú tukové bunky a uvoľňujú ich na energiu. Blackbombs ™ zredukuje chute a zlepší vašu celkovú náladu. Medzi jedlami sa budete cítiť spokojní a vďaka čomu lahšie dodržíte stravu, čo ešte viac pomôže pri chudnutí. Vďaka tomu je Blackbombs ™ jediným riešením, ako dosiahnuť ľahký priebeh diéty. Nestraťte ďalší deň svojho chudnutia.

Hlavné výhody

  • 700 mg berberínu a červenej papriky (Capsicum annum L.) pre maximálne spaľovanie tukov,
  • 100 µg chrómu na potlačenie chuti a túžby do jedla,
  • 100mg kofeínu na zvýšenie energie.
Hlavné výhody BlackBombs

Berberín HCL je alkaloid. má žltú farbu a preto je aj Blackbombs ™ žltej farby. V priebehu histórie sa používal na liečenie rôznych zdravotných problémov. Berberín zvyšuje vylučovanie tráviacich žliaz. Stimuluje telo na molekulárnej úrovni a je hlavnou súčasťou je regulácie metabolizmu. Štúdie preukázali, že Berberín znižuje inzulínovú rezistenciu a znižuje hladinu cukru v krvi. Ďalej zvýši množstvo glykolýzy v bunkách a pomôže telu pri rozklade cukru. Okrem týchto výhod, Berberín spomalí odbúravanie sacharidov. Jednoducho povedané, tento proces vám dodá viac energie po celý deň.

Capsicum 8:1 je prírodný extrakt z červenej chilli papričky. Chilli papričky zvyšujú odbúravanie tukov. Capsicum pôsobí ako stimulant pre metabolizmus, zvyšuje oxidáciu tukov a tým zvyšuje rýchlosť odbúravania tukov v tele. Bolo preukázané, že znižuje chuť do jedla a súčasne zmierňuje bolesti žalúdka a nadúvanie lebo je prírodným protizápalovým činidlom.

Cholín (ako bitartrát) je základná živina potrebná pre každodenné telesné funkcie a celkové zdravie, rovnako ako vitamínu B komplex.Cholín pomáha pri znižovaní cholesterolu z vášho tela a hlavne z pečene. Telo ďalej využíva Cholín na výrobu acetylcholínu, dôležitého typu neurotransmiteru, ktorý sa podieľa na svalovej pamäti.

DL-fenylalanín je esenciálna aminokyselina a stavebná jednotka bielkovín. Ďalej je dôležitou súčasťou pri tvorbe neurotransmiterov, ako je dopamín a epinefrín. Výsledkom je, že vyššia hladina DL-fenylalanínu môže zlepšiť vašu náladu, znížiť bolesť a zlepšiť celkovú sebadôveru.

Kofeín je stimulant centrálneho nervového systému a najbežnejší zdroj energie na svete. Kofeín pôsobí ako stimul pre kognitívne činnosti. Zlepšuje koncentráciu, sústredenie, motorickú koordináciu a celkový reakčný čas. Dokázalo sa, že kofeín zlepšuje atletický výkon pri vytrvalostných športoch.

Chróm (ako pikolinát) je druh minerálu, ktorý sa prirodzene nachádza v mnohých potravinách. Chróm prispieva k metabolizmu makroživín a udržuje hladinu cukru v krvi na normálnej úrovni. Pikolinát chrómu má najvyššiu biologickú dostupnosť zo všetkých zdrojov chrómu a môže zlepšiť hladinu cukru v krvi zosilnením reakcie na inzulín. Pikolinát chrómu zníži vašu chuť do jedla, čo tiež pomôže pri vašom úsilí znížiť telesnú hmotnosť.

Blackbombs™ je pokročilé riešenie. Začnite užívaním dvoch tabliet s 250 ml studenej vody jedenkrát denne, najlepšie ráno. Potom užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety popoludní, najneskôr 5 hodín pred spaním.

Dávkovanie BlackBombs
  • Hmotnosť: 49.8g
  • Dávkovanie: 2 tablety
  • Počet dávok v balení: 30
  • Príchute: Bez príchute a bez arómy

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívať pri osobách mladších ako 18 rokov. Pred použitím produktu sa poraďte s lekárom, či máte alebo ste mali v rodinne srdcové choroby, ochorenie štítnej žľazy, ochorenie pečene, ochorenie obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresie alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, záchvaty. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (MAOI), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľnopredajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte, v tehotenstve alebo počas dojčenia. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada stravy.

ObsahNa 2 tabletkyNRV%(na dávku)
Berberine HCI (Berberis vulgaris)600 mgN/A
Capiscum Extract (Capsicum annuum) 8:1100 mgN/A
Green Tea Extract 10:1
(95% Polyphenols) (70% ECGC)
(Camellia sinensis)
2000 mgN/A
a-Lacys Reset100 mgN/A
Choline (as bitartrate)100 mgN/A
DL-Phenylalanine500 mgN/A
Caffeine Anhydrous100 mgN/A
Chromium Picolinate100 µg250%
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Blackbombs™ je nádhera. Účinný ako nikdy pred tým, ničí tuky zo všetkých strán. Začnite užívaním dvoch tabliet denne aby ste si posúdili toleranciu. Následne už len sledujte účinok spaľovania zo dňa na deň.

Podobné produkty