Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g, Jahoda

Príchuť: Jahoda

SKU: Slender-jahoda

1950mg Thermo Fat Burning Matrix pre zrýchlenie metabolizmu a zlepšenie spaľovania tukov.

1980mg celulitídy Stop pre odbúravanietukového tkanica a znižovanie vody v tele.

660 mg látky na kontrolu chutí do jedla vďaka L-karnitínom a L-tartrátom, ktoré potlačia chuť do jedla.

Dostupnosť: Skladom

42,00 €

Detaily

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite je kombinácia látok na spaľovanie tukov obsahujúci MSM, L-karnitín, bromelaín, kyselinu hyalurónovú, vitamíny, základné živiny, vitálnu vlákninu a 9 botanických extraktov. Slender je navrhnutá tak, aby formovala vaše telo a zvýšila úsilie v boji proti anticelulitíde a podporila spaľovaniu tukov. Zlepšuje tiež vašu náladu, zvyšuje hladinu energie a tlmí chuť k jedlu.

Slender je nevyhnutnou pomôckou v boji s tukmi a celulitídou. Pomôže dosiahnuť vaše ciele pri chudnutí lebo znižuje chuť do jedla a vy sa môžete viac sústrediť na dodržiavanie jedálnička. Slender urýchľuje váš metabolizmus vďaka posilneniu biologických procesov vo vašom tele. Vďaka látka ako sú Thermo Fat Burning Matrix a Cellulite Stop Blend, sa vám zmení tvar tela, zúžiť pás, vyhladí pokožka a vyrysujú svaly.

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g účinnosť

Kľúčové výhody

  • 1950mg Thermo Fat Burning Matrix pre zrýchlenie metabolizmu a zlepšenie spaľovania tukov.
  • 1980mg celulitídy Stop pre odbúravanietukového tkanica a znižovanie vody v tele.
  • 660 mg látky na kontrolu chutí do jedla vďaka L-karnitínom a L-tartrátom, ktoré potlačia chuť do jedla.

Inulín je uznávaný pre svoje schopnosti zbaviť sa nafúknutého pocitu a zlepšiť metabolizmus tým, že znižuje množstvo uloženého tuku. Môže tiež znížovať absorpciu tukov a zabraňuje vytvárať určitý typ tukov.

MSM ako metylsulfonylmetán má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní vašich kostí a kĺbov v dobrej kondícii a tiež pomáha pri produkcii kolagénu a glukozamínu, ktoré zlepšujú flexibilitu. Poskytuje tiež podporu imunitného systému a zabraňuje oxidačnému stresu imunitných buniek.

Bromelaín je enzým, ktorý sa nachádza v ananásovej šťave. Pomôže vám zbaviť sa pocitu nadúvania, poskytne vám oveľa štíhlejšie brucho a vyrysovanejšie svaly. Bromelaín odstraňuje poškodené tkanivo a zmierňuje opuchy. Je tiež stimulantom pre kontrakcie svalov, čím zlepšuje športový výkon.

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Kolagén je druh proteínu, ktorý sa prirodzene nachádza vo vašich tkanivách, ako sú šľachy, väzy, svaly a pokožka. Vyššia hladina kolagénu podporí metabolizmus a zníži hladinu tukov a cholesterolu, vďaka čomu získate štíhlejšie brucho a pás.

Kyselina hyalurónová je tekutina, ktorá slúži ako lubrikant pre niekoľko bunkových vrstiev, hlavne pre pokožku. Viditeľne to zmatní vašu pokožku, vyplní vrásky a zníži nadmerné zadržiavanie vody. Vďaka kyseline hyalurónovej bude vaša pokožka vyzerať hladšia, hydratovanejšia a pružnejšia.

Pyruvát vápenatý je prirodzene produkovaný telom pri absorpcii cukrov. Môže zlepšiť vaše úsilie o zúženie pása. Tiež znižuje hladinu cholesterolu, čo vám umožní dosiahnuť oveľa lepšie vyrysovanie.

Pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) je nevyhnutný vitamín, ktorý pomáha pri spracovaní cukruv, tukov a bielkovín. Pomáha vášmu telu spáliť ešte viac tukov a celulitídy urýchlením odbúravania cukrov a tukov ešte pred tým ako ich telo uloží. Vitamín B6 taktiež zabezpečí lepšie vstrebanie bielkovín čo pomáha pri kontrolovaní stravy.

Extrakt zo zelených kávových zŕn reguluje krvný tlak. Kyselina chlorogénová, ktorá je obsiahnutá v tomto extrakte zlepšuje metabolizmu, čím vaša hladina cukru v krvi je vyššia a následne máte viac energie.

L-tyrozín je aminokyselina, ktorá znižuje stres, takže sa môžete sústrediť na svoju každodennú rutinu. L-tyrozín zvýši vašu hladinu dopamínu a adrenalínu, takže budete pri cvičení odhodlanejší a sústredenejší.

Chitosan je prírodný druh cukru, ktorý sa získava z vonkajšej kostry kreviet, morských rakov a krabov. Chitosan môže blokovať absorpciu tuku a cholesterolu v potrave. Vo výsledku zvýši vaše úsilie o získanie štíhlejšej línie pásu a ďalšie zníženie celulitídy.

Kola Nut môže zvýšiť metabolizmus a pomôcť tráviacemu systém. Zlepšuje spracovanie potravín, vďaka čomu získavate zo stravy viac energie a má tak isto protizápalový účinnok.

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Kofeín pôsobí ako stimulant pre centrálny nervový systém a používa sa proti svalovej únave. Okrem toho sa ukázalo, že kofeín znižuje ospalosť pri cvičení. Núti vás sa viac sústrediť, čo umožní zvýšiť intenzitu tréningu.

Extrakt z čierneho korenia sa extrahuje prirodzene z čierneho korenia. Zvyšuje prívod krvi do gastrointestinálneho traktu, takže pomáha pri trávení a zvyšuje prísun aktívnych živín do celého tela.

Pikolinát chromitý je alternatívna forma chrómu, ktorá sa lepšie vstrebáva do tela. Štúdie dokázali, že u zdravých žien znižuje príjem potravy, hlad a túžby jesť. Taktiež reguluje hladiny cukru v krvi, znižuje množstvo tuku a vyrysovanie svalov.

Extrakt z kôry bielej vŕby funguje ako spaľovač tukov a blokuje vstrebávanie tuku z potravy. Prirodzene tiež znižuje hladinu cukru v tele a premieňa krvný cukor na energiu.

Prášok z chili papričiek je silný prírodný spaľovač tukov, vďaka ktorému vaše telo produkuje viac tepla. Vďaka tomu sa spáli viac kalórií. Ak ho skombinujete s fyzickými cvičeniami, ako je napríklad kardio, bicyklovanie, beh a silové tréningy, ďalej sa zlepší počet spálených kalórií a podporí váš metabolizmus.

Zinok sa nachádza v mnohých bunkách a jeho úloha je boj imunitného systému proti baktériám a vírusom. Ako súčasť zdravej výživy vám tento minerál môže pomôcť optimalizovať rysovanie a dosiahnuť vaše ciele v chudnutí ešte rýchlejšie. Zinok zlepšuje trávenie a umožňuje tak získať viac energie z potravín. Zabraňuje tiež ukladaniu prebytočného tuku v tele.

L-karnitínu zvyšovať produkciu energie ľudského tela spotrebou jeho tukových zásob z neho robí silný spaľovač tukov.

Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Sibírsky ženšen zvyšuje imunitný systém a chráni telo pred nachladnutím, baktériami a vírusmi. Dokázalo sa, že sibírsky ženšen hrá dôležitú úlohu pri spaľovaní tukov znížením hladiny cukru v krvi a premenou glukózy v krvi na energiu. Tento proces zlepšuje chudnutie, pretože znižuje potrebu jesť viac sladkých jedál.

Alfalfa Grass má vysokú hladinu vitamínov A, D, E, K a celé spektrum vitamínov B. Alfalfa Grass má nad priemernú koncentráciu vápnika, kyseliny listovej, železa, draslíka a horčíka, čo z neho robí primárny zdroj základných živín.

Extrakt z listu zeleného čaju a získava prirodzene. Obsahuje antioxidanty a živiny, ktoré majú silné účinky na telo, používa sa na zvýšenie bdelosti a zníženie hladiny cholesterolu. Vďaka svojej 55% koncentrácii epigalokatechínu galátu pomáha extrakt z listov zeleného čaju znižovať tvorbu voľných radikálov v tele a chrániť bunky a molekuly pred poškodením. Dokázalo, sa že zelený čaj zvyšuje spaľovanie tukov oxidáciou tukov a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Niekoľko štúdií preukázalo, že zelený čaj vedie k zníženiu telesného tuku, najmä v brušnej oblasti - obvod pása.

Extrakt zo semien guarany vyniká ako stimulačný prostriedok, ktorý znižuje únavu. Pretože obsahuje kofeín, poskytuje aj energetickú podporu a zlepšuje sústredenie. Ukázalo sa, že extrakt zo semien guarany potláča gény, ktoré napomáhajú produkcii tukových buniek, a podporuje gény, ktoré ju spomaľujú. Pomáha tiež pri činnostiach vyžadujúcich vysokú úroveň vytrvalosti kvôli jeho antioxidačným vlastnostiam.

Kyselina L-askorbová všeobecne známa ako vitamín C, je silný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém. Pomáha tiež efektívnejšie fungovať bielym krvinkám a posilňuje obranný systém pokožky. Vitamín C podporuje prirodzenú produkciu L-karnitínu vo vašom tele a ďalej zvyšuje vaše úsilie o odbúravanie tukov. Môže tiež znížiť rizikové faktory srdcových chorôb, vrátane „zlého“ LDL cholesterolu a krvných triglyceridov.

Biotín alebo vitamín B7 je jedným z vitamínov skupiny B, ktoré pomáhajú telu premieňať jedlo na energiu. Skladá sa z enzýmov, ktoré sa používajú na metabolizáciu tukov a sacharidov. Je vo vode rozpustný vitamín, čo znamená, že si ho telo neukladá. Má však veľa dôležitých funkcií v tele a udržuje vaše vlasy, oči, pečeň a nervový systém zdravé. Biotín tiež reguluje hladinu cukru v krvi a zvyšuje syntézu bielkovín, čo pomáha pri budovaní čistej svalovej hmoty.

Dávkovanie - Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Ako používať

Zmiešajte 3 odmerky (1 porcia) s 500 ml studenej vody.

Kedy dávkovať - Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g

Kedy používať

Ráno: vypite 1 dávku po raňajkách.

Na poludnie: vypite 1 dávku po obede.

Príchute - Spalovač tukov Slender Anti-Cellulite 450g
  • Hmotnosť: 450g
  • Veĺkosť dávky: 15g
  • Dávok v balení: 30
  • Príchute: jahoda, malina

Varovanie: Nepoužívať osobami mladšími ako 18 rokov. Pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom. Ak máte alebo ste v rodine mali srdcové choroby, ochorenie štítnej žľazy, ochorenie pečene, obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresie alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, ťažkosti s močením, zväčšenie prostaty, záchvaty. Ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (IMAO), antidepresíva alebo akékoľvek iné lieky, doplnok výživy, liek na predpis alebo voľne predajný liek, poraďte sa s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte v tehotenstve a počas dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dávku. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami.

ObsahNa 100g výrobkuNa 15g dávkuRI%(na dváku)
Energia

545 kj / 131 kcal

82 kj / 20 kcal1%
Tuk0 g 0 g0%
z toho mastné0 g 0 g0%
Sacharidy23 g3,5 g1%
z toho cukor3.2 g0.5 g1%
z toho polyoly10 g1,5 gn/a
Bielkoviny5.2 g0.8 g2%
Soľ0 g0 g0%

Podobné produkty