Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Srvátkový proteín Shadowhey 2 kg, 66 porcií, Caffee Frappe

Príchuť: Caffee Frappe

SKU: shadow-caffee-frappe

Shadowhey je najkvalitnejší srvátkový proteínový koncentrát dostupný na trhu, ktorý obsahuje viac ako 23 gramov bielkovín v jednej dávke.

Prirodzene vysoký obsah BCAA a glutamínu. Shadowhey je rýchlo stráviteľný a je dokonalý po tréningu alebo vhodný ako zdroj bielkovín medzi jedlami.

Shadowhey, je k dispozícii v širokej ponuke chutí a je skutočne vynikajúcim produktom, na ktorý sa tešíte pred každým vypitím.

Dostupnosť: Skladom

50,00 €

Detaily

Shadowhey Protein Concentrate je určený pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov, ktorí chcú skrátiť dobu zotavenia medzi fyzickými cvičeniami a tiež posilniť budovanie svalov. Prirodzene vysoký obsah BCAA a glutamínu. Shadowhey je rýchlo stráviteľný a je dokonalý po tréningu alebo vhodný ako zdroj bielkovín medzi jedlami.

Shadowhey Concentrate je perfektnou voľbou srvátkového proteínu fitness nadšencov, pretože poskytuje 23 g bielkovín na porciu s minimálnym obsahom tukov a cukrov.

Kľúčové výhody

  • 23 g čistého Whey Concentrate na jednu porciu
  • 7,3 g BCAA na lepšie zotavenie

Whey Protein Concentrate je vedľajším produktom syra, čo z neho robí vysoko dostupnú látku, ktorú telo dokáže rýchlo vstrebať, najmä po fyzickom cvičení, za účelom regenerácie svalového tkaniva a tvorby nového. Štúdie znovu a znovu ukazujú, že doplnenie srvátkového proteínu viedlo k zlepšeniu budovania a regenerácie čistej svalovej hmoty. Nemožno podceňovať dôležitosť srvátkového proteínu pre fyzicky aktívnych ľudí.

BCAA alebo aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-izoleucín, L-leucín a L-valín) prispievajú k rozvoju čistej svalovej hmoty, znižujú bolestivosť a únavu svalov po tréningu a zabraňujú katabolizmu - úbytku svalov, ak ich telo začína využívať ako zdroj energie.

L-izoleucín je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako katalyzátor syntézy bielkovín. Môže podporiť anabolické procesy v tele a pomôcť pri vývoji špecifických hormónov, ako je testosterón.

L-leucín je esenciálna aminokyselina, ktorá sa zvyčajne nachádza v určitých potravinách, ako sú vajcia, ryby a kuracie mäso. L-leucín môže zvyšovať produkciu rastového hormónu a zároveň pomáha zvyšovať úroveň fyzickej vytrvalosti.

L-valín je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako rezerva energie pre ľudské bunky. Nedostatok L-valínu v strave vedie k strate rastu svalového tkaniva a to aj po tréningu.

Vanilkový kryštál je extrakt z vanilky, ktorý obsahuje veľké množstvo prírodných antioxidantov, ktoré môžu pomôcť v boji proti infekciám a baktériám.

Ako používať

Po prvý krát: začnite zmiešaním 1 odmerky prášku s 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka.

Pri pravidelnom cvičení: zmiešajte 2 odmerky prášku s 250 - 350 ml vody.

Kedy používať

Po prvý krát: vypiť 1 dávku po každom tréningu alebo fyzickom cvičení.

Pri pravidelnom cvičení: vypite 1 dávku po tréningu, ráno alebo medzi jedlami. Pre dosiahnutie svojich cieľov, môžete doplniť denný príjem bielkovín tak, aby ste dosiahli 2,2 g bielkovín na kilogram svojej hmotnosti.

  • Hmotnosť: 2000g
  • Dávka: 1 odmerka (30g)
  • Dávok v balení: ~66
  • Príchute: Caffe Frappe, banán a broskyňa, čokoláda, čokoláda a kokos, Cookies and Cream, pistácia, vanilka, čokoláda a orechy, Jahoda, Jahoda a banán, brusnica a biela čokola

Warnings: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, keď ste alergický na ktorúkoľvek z doplnkových látok. Výživové doplnky by nemali byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nepoužívajte v tehotensve a počas . Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

ObsahNa 100g výrobkuNa 30g dávku RI%(na dávku)
Energia1627 kj / 385 kcal488 kj / 116 kcal6%
Tuky6 g 1.8 g3%
z toho nasýtené4.2 g 1.3 g7%
Sacharidy5.4 g1.6 g1%
z toho cukry4.9 g1.5 g2%
Vlánknina2.7 g0.8 gN/A
Bielkoviny76 g23 g46%
Soľ0.4 g0.1 g2%
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Všetci športovci sú si vedomí toho, čo je dôležitým zdrojom bielkovín pre budovanie svalov a regeneráciu. Shadowhey obsahuje čistý srvátkový koncentrát, má vysoký obsah BCAA a obsahuje minimum tukov a sacharidov. Najlepšie na tom je že výborne chutí a zároveň je vynikajúcu voľbu pre 100% koncentrátu srvátkového proteínu na trhu.