Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Srvátkový proteín Shadowhey Anabolic Hydrolyzed 2,27 kg, Vanilka

Príchuť: Vanilka

SKU: SA-vanilka

Shadowhey je najkvalitnejší srvátkový proteín dostupný na trhu, obsahuje viac ako 23 gramov bielkovín na jednu odmerku.

0 gramov tuku v jednej dávke

0 gramov cukru v jednej dávke

Rýchlo pôsobiaci proteín

90% bielkovín

Dostupnosť: Skladom

74,00 €

Detaily

Shadowhey Hydrolyzate - Anabolic Hydrolysed Protein obsahuje 90% rýchlo pôsobiacich a vysoko kvalitných bielkovín. Poskytuje 22 g chudého proteínu na porciu. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Ideálne na cvičenie alebo doplnenie vysoko biologicky dostupného proteínu.

Shadowhey Hydrolyzate je nabitý silným typom hydrolyzovaného srvátkového proteínu, ktorý má najvyššiu mieru absorpcie v ľudskom tele, čo z neho robí dokonalú voľbu pre ľudí, ktorí hľadajú rýchlejší rozvoj čistej svalovej hmoty.

Klúčové výhody

  • 0 gramov tuku v jednej dávke
  • 0 gramov cukru v jednej dávke
  • Rýchlo pôsobiaci proteín
  • 90% bielkovín

Na získanie najčistejšieho srvátkového proteínu sa počas výrobného procesu používajú špeciálne enzýmy na štiepenie proteínových reťazcov na peptidy. Tieto peptidy sú rýchlo stráviteľné a absorbované ľudským telom, čo robí z Shadowhey Hydrolyzate najlepšiu voľbu pre ľudí, ktorí hľadajú zvýšeniesvalovej hmoty v krátkom čase.

Srvátkový proteín – Srvátkový proteín je druh bielkoviny, ktorá pochádza z mlieka a má najvyššiu úroveň absorpcie v ľudskom tele.

Aminokyseliny – Väčšina aminokyselín je prirodzene vytvorená ľudským telom. Zaťaženie svalového tkaniva behaním, bicyklovaním, plávaním, fyzickým cvičením a posilňovaním však vyčerpáva zásoby aminokyselín. To spôsobuje, že telo vstúpi do fázy katabolizmu, kedy telo spotrebováva svalové tkanivo na získanie energie.

HMB – tiež známy ako beta-hydroxy-beta-metylbutyrát. HMB v kombinácii s tréningom môže poskytnúť zvýšenie sily. Pomáha pri vývoji čistej svalovej hmoty tým, že inhibuje odbúravanie bielkovín vo všetkých bunkách tela a zvyšuje vstrebávanie bielkovín priamo do svalového tkaniva.

Laktázový enzým – je všeobecne produkovaný ľudským telom a má úlohu pomáhať pri trávení laktózy. V kombinácii so srvátkovým proteínom môže laktázový enzým zvyšovať rozklad a absorpciu bielkovín.

Kyselina D-asparágová – môže zvýšiť uvoľňovanie hormónov v mozgu, vďaka čomu sa zvýši produkcia testosterónu. Zvýšená hladiny testosterónu v spojení so silovým tréningom zvyšuje rozvoji čistej svalovej hmoty.

Železo – je prvkom hemoglobínu, ktorý sa bežne vyskytujúcej v červených krvinkách, ktoré transferujú kyslík v tele. Železo zlepšuje vaskularizáciu ľudského tela tým, že transportuje viac kyslíka do svalu, čím zvyšuje prírastok sily.

Zinok - nachádza sa v mnohých bunkách a má za úlohu zlepšiť imunitný systém v boji proti baktériám a vírusom. Zinok urýchľuje čas potrebný na hojenia rán.

Ako používať

Po prvý krát: začnite zmiešaním 1 odmerky prášku s 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka.

Pri pravidelnom cvičení: miešajte 2 odmerky prášku s 250 - 350 ml vody alebo nízkotučného mlieka.

Kedy používať

Po prvý krát: vypite 1 dávku po každom tréningu alebo fyzickom cvičení.

Pri pravidelnom cvičení: vypite 1 dávku po tréningu, ráno alebo medzi jedlami. Pre dosiahnutie svojich cieľov, môžete doplniť denný príjem bielkovín tak, aby ste dosiahli 2,2 g bielkovín na kilogram svojej hmotnosti.

  • Hmotnosť – 2270 g
  • Dávka – 1 odmerka(25g)
  • Počet dávok v balení – ~90
  • Príchute: Vanilka, Cookies and Cream, Jahoda a banán, čokoláda

Varovanie: Nepoužívajte, v tehotenstve a počas dojčenia. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

ObsahNa 100g výrobkuNa 30g dávkuRI%(na dávku)
Energia1621 kj / 382 kcal405 kj / 96 kcal5%
Tuk2.1 g 0.5 g1%
z toho nasýtené0 g 0 g0%
Sacharidy0.8 g0.2 g0%
z toho cukor0 g0 g0%
Bielkoviny90 g23 g46%
Soľ0.3 g0.08 g1%
HMB833 mg208 mgN/A
Kyselina D-asparágová833 mg208 mgN/A
Železo46.6 mg11.7 mgN/A
Zinok33.3 mg8.3 mgN/A
Laktázový enzým20 mg5 mgN/A