Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Srvátkový proteín Shadowhey ISOLATE 2kg, 66 porcií, Vanilka

Príchuť: Vanilka

SKU: whey-iso-vanilka

Shadowhey Isolate obsahuje iba čistý filtrovaný srvátkový proteínový izolát pre maximálnu biologickú dostupnosť.

Obsahuje 26 gramov najkvalitnejšieho, rýchlo pôsobiaceho srvátkového proteínového izolátu na jednu dávku, ideálne na užitie po tréningu alebo na rýchle zvýšenie obsahu bielkovín.

Shadowhey Isolate obsahuje 0 gramov cukru a 0 gramov tuku na porciu, čo z neho robí vynikajúci produkt na trhu.

Dostupnosť: Skladom

65,00 €

Detaily

Srvátkový proteín Shadowhey ISOLATE 2kg, 66 porcií

Pokiaľ ide o vysoko kvalitné prísun bielkovín pre športovcov, existuje malá výhrada, že izolát srvátkového proteínu spĺňa všetko. Shadowhey Isolate obsahuje iba čistý filtrovaný srvátkový proteínový izolát pre maximálnu biologickú dostupnosť. Vyrába sa viacstupňovou mikrofiltráciou, ktorá umožňuje získať najlepšie časti proteínov a zároveň zlepšiť ich vlastnosti.

Každá porcia obsahuje 26 gramov najkvalitnejšieho rýchlo pôsobiaceho izolátu srvátkového proteínu a 0 gramov curku a tuku na jednu porciu, čo športovcom uľahčuje dodržiavanie prísnych diét s cieľovým počtom kalórií.

Shadowhey Isolate je ideálny na konzumáciu po tréningu, keď potrebujete rýchly zdroj bielkovín ráno alebo medzi jedlami.

Klúčové výhody

  • 26g izolátu čistej srvátkovej bielkoviny na jednu porciu.
  • Vynikajúca biologická dostupnosť pre zvýšenie rýchlosti budovania svalov.
  • Rýchle trávenie.
  • 0g cukru na dávku.
  • 84% čistého proteínu.
Srvátkový proteín Shadowhey ISOLATE 2kg, 66 porcií

Shadow Whey izolát e vedľajším produktom syra. Srvátkový izolát má najvyššie množstvo bielkovín na porciu medzi koncentrátom a hydrolyzátom. Srvátkový izolát sa považuje za bezlaktózový, bez sacharidov a bez tukov, takže je dokonalou voľbou pre ľudí, ktorí chcú pridať svalovú hmotu. Štúdie znovu a znovu ukazujú, že doplnenie srvátkového proteínu viedlo k zlepšeniu budovania a regenerácie čistej svalovej hmoty. Nemožno podceňovať dôležitosť srvátkového proteínu pre fyzicky aktívnych ľudí.

BCAA alebo aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-izoleucín, L-leucín a L-valín) prispievajú k rozvoju čistej svalovej hmoty, znižujú bolestivosť a únavu svalov po tréningu a zabraňujú katabolizmu - úbytku svalov, ak ich telo začína využívať ako zdroj energie.

L-izoleucínje esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako katalyzátor syntézy bielkovín. Môže podporiť anabolické procesy v tele a pomôcť pri vývoji špecifických hormónov, ako je testosterón.

L-leucín je esenciálna aminokyselina, ktorá sa zvyčajne nachádza v určitých potravinách, ako sú vajcia, ryby a kuracie mäso. L-leucín môže zvyšovať produkciu rastového hormónu a zároveň pomáha zvyšovať úroveň fyzickej vytrvalosti.

L-valínje esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako rezerva energie pre ľudské bunky. Nedostatok L-valínu v strave vedie k strate rastu svalového tkaniva a to aj po tréningu.

Vanilkový kryštál je extrakt z vanilky, ktorý obsahuje veľké množstvo prírodných antioxidantov, ktoré môžu pomôcť v boji proti infekciám a baktériám.

Ako používať

Po prvý krát: začnite zmiešaním 1 odmerky prášku s 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka.

Pri pravidelnom cvičení: zmiešajte 2 odmerky prášku s 250 - 350 ml vody.

Ako používať

Kedy používať

Po prvý krát: vypiť 1 dávku po každom tréningu alebo fyzickom cvičení.

Pri pravidelnom cvičení: vypite 1 dávku po tréningu, ráno alebo medzi jedlami. Pre dosiahnutie svojich cieľov, môžete doplniť denný príjem bielkovín tak, aby ste dosiahli 2,2 g bielkovín na kilogram svojej hmotnosti.

Kedy používať
  • Hmotnosť: 2000g
  • Dávka: 1 odmerka (30g)
  • Dávok v balení: ~66
  • Príchute: Vanilkový a karamel, Cookies a Cream, Jahoda a banán, čokoláda, pistácie.

Varovanie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, keď ste alergický na ktorúkoľvek z doplnkových látok. Výživové doplnky by nemali byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nepoužívajte, v tehotenstve a počas dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

ObsahNa 100g výrobkuNa 30g dávku RI%(na dávku)
Energia1638 kj / 386 kcal491 kj / 116 kcal6%
Tuk3.4 g 1 g2%
 z toho nasýtené2.9 g 0.9 g5%
Sacharidy2.4 g0.7 g0%
z toho cukor0 g0 g0%
Bielkoviny86 g26 g52%
Soľ0.2 g~0 g1%
Dorian Yates hovorí

Dorian Yates hovorí

Srvátkový izolát je zdrojom energie pre kulturistov, ktorý ponúka vysoko kvalitný a rýchlo stráviteľný proteín v najčistejšej forme. Shadow Whey izolát je presne to, čo by ste očakávali: mikrofiltrovaný zdroj srvátkového izolátu s minimálnym obsahom tuku a bez cukru. Ak hľadáte najkvalitnejší srvátkový izolát, vaša odpoveď je Shadowhey.