Product was successfully added to your shopping cart.

Vegánsky proteín Renew 990g, 30 porcií, Vanilka

Príchuť: Vanilka

SKU: 5060763891302-v

Dorianov vegánsky proteín je vysoko kvalitný hrachový proteín s prídavkom piperínu a Digezyme®, ktorý pomáha pri vstrebávaní a trávení. Vysoko kvalitná receptúra, poskytuje 25 g bielkovín z 33 g porcii. Telu dodá potrebné bielkoviny, ktoré prispejú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

Dostupnosť: Skladom

35,00 €

Detaily

Prášok z hrachového proteínu vytvára pohodlnú, lahodnú a biologicky dostupnú (ľahko vstrebateľnú) formu proteínu, ktorá poskytuje všetky aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), ktoré sú kľúčové k svalovému. Zložky, ktoré sú vynikajúce nielen na trávenie, cholesterol, prospešné pre dlhodobé zdravie, ale aj na zasýtenie.

Vegánsky proteín Doriana Yatesa je vyrobený v normách ISO: 9001, pričom sa štandardne implementuje niekoľko testov s cieľom zabezpečiť integritu výrobkov a okrem toho sa podporuje trvanlivosť a účinnosť surovín. Takže, keď si doprajete náš vegánsky proteín, viete, že dostanete tie najlepšie ingrediencie v optimálnej dávke.

Ľudia si myslia, že živočíšne bielkoviny (napríklad srvátka) sú nadradené nad rastlinnými bielkovinami, zatiaľ čo v skutočnosti nie sú tieto rozdiely také významné. Napríklad takto získané živočíšne aj rastlinné bielkoviny sú trávené a absorbované s viac ako 90% účinnosťou, Zatiaľ čo bielkoviny získané z potravy sa pohybujú v rozmedzí 60–80%.

V zásade, keď sa bielkoviny extrahujú z rastlinných potravín, ako je hrášok, sója alebo ryža, vaše telo je schopné vstrebávať viac bielkovín.

Pamätajte, nezáleží na tom, čo jeme, ale čo absorbujeme!

Dorianov vegánsky proteín má množstvo ďalších výhod, napríklad hrášok obsahuje vlákninu, bielkoviny, škrob, stopové prvky a veľa fytochemických látok. Hrášok obsahuje takzvané nevyživujúce biologicky aktívne zložky, ako sú alkaloidy, flavonoidy, glykozidy, izoflavóny, fenoly, fytosteroly, kyselina fytová, inhibítory proteázy, saponíny a taníny. Všetky tieto látky prispievajú k celkovému zdraviu a pohode vrátane zdravia krvných ciev a buniek.

Zloženie

Hráškový proteín (85%), inulín, tekuté činidlo (oxid kremičitý), aróma, digezym®, piperín, sladidlo (stévia), farba (kurkuma).

Ako a kedy používať

Rozmiešajte 1 vrecúško (približne 33 g) v 200 - 300 ml vody a konzumujte ihneď po cvičení alebo medzi jedlami.

Produkt je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s potravinami ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada stravy. Odporúčaná konzumácia je 1 - 3 porcie denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

Typical Values

Per 100g

Per 33g Serving

Energy Calories

333.14

109.94

kJ

1393.86

459.99

Protein (g)

75.84

25.03

Fat (g)

6

2

Saturates (g)

1

0.3

Carbohydrate (g)

3

0.9

Sugars (g)

0.03

0.01

Salt (g)

1.8

0.6