Product was successfully added to your shopping cart.

Vitamín C, 60 kapsúl

Príchuť: Bez príchute

SKU: 5060763890350

Vitamín C Doriana Yatesa je kombináciou vitamínu C a synergických zložiek formulovaných pre optimálne trávenie a vstrebávanie. Vitamín C je základný vitamín, ktorý v ľudskom tele vykonáva niekoľko dôležitých funkcií, vrátane udržiavania normálnej funkcie imunitného systému, syntézy kolagénu, ochrany buniek pred oxidačným stresom a prispievania k normálnemu energetickému metabolizmu.

Dostupnosť: Skladom

6,99 €

Detaily

Vitamín C Renew ponúka viac ako obvyklý doplnok vitamínu C, ponúka napríklad celé spektrum výhod, ktoré môžete mať z prírodného citrusového ovocia. Obnovený vitamín C obsahuje aj citrusové bioflavonoidy, ktoré poskytujú synergické zložky podobné tým, ktoré sa nachádzajú v prírode, a ktoré tiež umožňujú optimálne trávenie a vstrebávanie.

Citrusové bioflavonoidy sú fytochemikálie nachádzajúce sa v mnohých druhoch ovocia a zeleniny, ktoré slúžia ako doplnok k vitamínu C. Pomáhajú pri podpore vstrebávania vitamínu C. Aby sme podporili prirodzený úžitok vitamínu C, zahrnuli sme doň prírodný darček, ktorým je ovocie Amla, prirodzene bohatý zdroj vitamínu C, ktorý opäť ponúka vysokú biologickú dostupnosť, ako aj polyfenoly pre ďalší úžitok.

Zloženie

Vitamín C (ako kyselina askorbová), objemové činidlá (fosforečnan vápenatý; mikrokryštalická celulóza), citrusové bioflavonoidy (4: 1), Amla (10: 1), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), piperín, tečúca látka (oxid kremičitý) .

Ako a kedy používať

Užívajte jednu tabletu denne s jedlom a vodou.

Tento výrobok je doplnkom výživy a mal by sa používať spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy a nie ako náhrada. Odporúčaná konzumácia je 1 porcia denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred užitím doplnkov sa vždy poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali pred užitím doplnkov stravy poradiť s praktickým lekárom.

 Ingredients

Per Serving

NRV Per Serving (%)

Vitamin C (as Ascorbic Acid)

600mg

750

Citrus Bioflavonoids (4:1)

100mg

-

Amla 10:1

50ng

-

Piperine

5mg

-